Acil Yönlendirme, Acil Aydınlatma ve Acil Anons Sistemleri

Hayatımızın her alanında acil olan pek çok durumla karşı karşıya kalıyoruz ve bu durumlara genel itibari ile baktığımızda, etkin bir şekilde tahliye en önemli gerek oluyor. Bu nedenle acil yönlendirme, acil aydınlatma ve acil anons sistemleri ile sizlerin acil durumlarda alandan kazasız belasız ve hızlı bir şekilde ayrılmanız için üretimler gerçekleştirmekteyiz. Yukarıda bahsettiğimiz tüm ürünlerde, kullandığımız kaliteli malzemeler sebebi ile herhangi bir problem ile karşılaşmadan, acil durumlarda aktif olacağından emin olabilirsiniz. Çünkü AFK Yangın firması olarak bu alanda en iyi hizmet veren firmaların başında yer alıyoruz.

Acil Yönlendirme, Acil Aydınlatma ve Acil Anons Sistemleri Üretimimiz

Acil durumlar ile karşılaşıldığında, acil kaçış planının olması ve dahası acil yönlendirme, acil aydınlatma ve acil anons sistemleri ile yapının donatılmış olması gerekir. Çünkü bu ekipmanlar, kaçış anında kişilere oldukça kolaylık sağlar. En önemlisi, kaçış anında can kayıplarını en aza indirir. Bu nedenle AFK Yangın firmamızdan üretimini yaptığımız ekipmanların güvenliğinden herhangi bir şüphe duymanıza gerek kalmaz. Çünkü tüm üretimlerimiz sertifikalıdır. Peki, bu ekipmanların özellikleri nelerdir?

  • Acil Yönlendirme

Kişilerin acil durumlarda ortamdan tahliye edilmesi için yön belirlemek amacı ile kullanılan ekipmandır. Kaçış anında bu tabelalara bakılarak kolayca çıkış yolu bulunabilir.

  • Acil Aydınlatma

Güvenli bir şekilde acil durumlarda ortam aydınlatmasının kesintiye uğraması anında, devreye giren ve kaçış alanlarını aydınlatan sistemdir.

  • Acil Anons Sistemleri

Acil anlarda, kaçışın daha etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi ve kişilerin yönlendirilmesi için kullanılan sistemdir.

Yukarıda bahsedilen tüm sistemlerin üretiminde, son teknolojik gelişmelerin getirdiği faydalar kullanılmış olup, firmamız bu gelişmeleri, ürünlerine en iyi şekilde entegre etmiştir.

51 yıllık yangın sektörü deneyiminin yanı sıra, iş güvenliği ekipmanları üretiminde de en iyi firmalardan biri olan AFK Yangın, bu alanda kendini geliştirmeye devam etmektedir. Acil yönlendirme, acil aydınlatma ve acil anons sistemleri üretimimizde de bu çerçevede en kaliteli malzemeleri kullanıp, en etkin üretim sürecini uyguladığımız için, herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmaz. Sizlerde üretimlerini yaptığımız bu ürünlerden faydalanmak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?