Dağıtıcılar, İtfaiye Bağlantı ve Su Alma Ağızları

Yangın anında müdahale edilmesi için pek çok farklı yöntem bulunur ve bu yöntemler çeşitlendiği için, itfaiyeler açısından pek çok kolaylık ortaya çıkar. Bu çerçevede düşünüldüğünde, hangi problemler ile karşılaşıldıysa, ona göre hareket etmek gerekir. Dağıtıcılar, itfaiye bağlantı ve su alma ağızları, bahsedilen konularda, itfaiye erleri için en çok gerek duyulan ekipmanlardır. Çünkü suyun etkin bir şekilde tedarik edilmesi, bu ekipmanların kullanımı ile sağlanır. AFK Yangın firması olarak, tüm bu konularda akıllıca hareket edip, sizlere kalite düzeyi oldukça yüksek olan üretimler yapıyoruz. Peki, bu ekipmanların üretimi nasıldır? Sizlere bunlardan bahsedelim.

Dağıtıcılar, İtfaiye Bağlantı ve Su Alma Ağızları Üretimi

Üçlü veya ikili pek çok dağıtıcı, yani fikrasyon türü bulunur. Bu tür su alma ağızları vb. tüm ekipmanlar, AFK Yangın firmamızda en kaliteli şekilde üretilir. Ayrıca üretimlerde kullanılan malzemeler ve verilen danışmanlık hizmetleri, müşterilerimiz açısından son derece önemlidir. Dağıtıcılar, itfaiye bağlantı ve su alma ağızları üretimimiz, 51 yıllık tecrübemiz ile sizlere garantili olarak sunulur. Peki, üretimlerimiz nasıldır? Bunlara bakalım.

  • Bina Dışı Bağlantı

Drenaj valfi ve tahliye borusu olan bir bina dışı yangın bağlantısıdır. Üretimi firmamızda kesintisiz bir şekilde sürdürülür.

  • İkili Dağıtıcı

Pompadan gelen suyu, iki farklı koldan vermesi için kullanılan bir yangın ekipmanıdır. Fikrasyon olarak da bilinir. Küresel vanalı veya Şiber vanalı türleri de vardır.

  • İtfaiye Dolum Ağzı

İki farklı kolan gelen suyun, tek kolda toplanması açısından kullanılmaktadır.

  • İtfaiye Su Alma Ağzı

Yangına müdahalede, binalarda kullanılır. İtfaiyenin su alması sağlanmaktadır.

  • Üçlü Dağıtıcı

Pompadan gelen suyun, üç koldan verilmesi sağlanır. Ayrıca Küresel ve Şiber vana türleri bulunmaktadır.

Her türlü yangın ekipmanı üretiminde sektörde lider olan firmamız, dağıtıcılar, itfaiye bağlantıları ve su alma ağızları üretiminde de zirvede yer almaktadır. Firmamızdan aldığını tüm hizmetlerde ve ürünlerde, garantili bir hizmeti sizlere ulaştıracağımızın da sözünü sizlere vermekteyiz. Sizler hizmetlerimizden yararlanmak veya danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan aktif bir şekilde her daim ulaşma şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?