Dişli Rakorlar, Rakor Kapakları, Rediksüyonlar

Yangın hortumları, yangın anların en çok ihtiyaç duyulan ekipmanların başında gelir ve bu nedenle üretimlerinde hassas davranılması gerekir. Dişli rakorlar, rakor kapakları ve rediksüyonlar yangın hortumu üretimlerin oldukça faydalı ekipmanlar arasında yer alır. Bu nedenle AFK Yangın firması olarak, yangın hortumu üretiminde ve yangın hortumu ekipmanlarının üretiminde sizlere en profesyonel hizmeti veriyoruz. Ayrıca, üretimlerimizde çeşitlerimiz oldukça farklı olduğu için, herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Bunun için şimdi sizlere yangın hortumu ekipmanlarından bahsetmeye çalışalım.

Dişli Rakorlar, Rakor Kapakları Ve Rediksüyonlar Nedir?

Yangın hortumlarının veya diğer önemli yangın ekipmanları arasında bulunan hortumların birbirine bağlanması açısından kullanılan dişli rakorlar, rakor kapakları ve rediksüyonlar, firmamızda son teknolojik ekipmanlar ile monte edilmektedir. Monte edilme işleminden önce, üretim aşamasında ise en kaliteli malzemeler kullanılır. Peki, bu ekipmanların özellikleri nelerdir?

  • Dişli Rakorlar

Rakorlar, iki hortumu kaçak olmayacak şekilde birbirine bağlayan parçalardır. Rakorların üretimi firmamızda gerçekleştirilirken, farklı modelleri de bulunur. Bu modeller; dıştan dişli veya içten dişli rakorlardır. Tamamı alüminyum olarak üretilen bu ekipmanlar, Alman, İngiliz ve Rus tipine göre farklı şekillerde üretilir.

  • Rakor Kapakları

Hortuma bağlanan rakorların kapaklarıdır. Kapak kapatılarak, daha sonraki bir kullanıma kadar kalabilir. Yine aynı şekilde alüminyum olarak imal edilen bu rakor kapakları, Alman, İngiliz ve Rus tipi olarak üretilir. Ayrıca, İngiliz tipi rakor kapaklarının dişi veya erkek modelleri vardır.

  • Redüksiyon (Düşürücü)

Birbirine bağlanan boruların birbirinden boyut açısından farklı olması durumunda kullanılır. Bu nedene düşürücü olarak tabir edilir. Firmamızda profesyonel üretim aşamaları arasında bulunduğu için, herhangi bir problem yaşamadan ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti el üstünde tutan ve bu çerçevede hizmetlerini ortaya koyan firmamız, alanının en iyileri arasında yer almaya devam ediyor. Bu özelliği ile her geçen gün daha fazla tercih edildiği için, herhangi bir problem ile karşılaşılmadan hizmetlerimizden yararlanılmış olmaktadır. Dişli rakorlar, rakor kapakları, redüksiyonlar üretilirken de aynı şekilde hareket ettiğimiz için, hizmetlerimiz sistematik olarak gerçekleştir. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?