Duman Tahliye Fanları

Yangın anında ortaya çıkan can ve mal kayıplarında etkili olan yalnızca ateş değil. Çünkü dumandan zehirlenerek hastaneye kaldırılan kişilerin sayısı da oldukça fazla. Ancak, duman tahliye fanları ile ortamda bulunan zehirli gazlar uzaklaştırılabilir. Bunun için AFK Yangın firmamızda sizlere en kaliteli ekipmanları üretiyor, ürettiğimiz ekipmanların her türlü garantisini veriyoruz. Çünkü bu alanda hizmet vererek, pek çok kişi veya firmaya üretim yaptık ve her geçen gün üretim potansiyelimizi geliştirmekteyiz. Ayrıca, üretim sürecimizde kullandığımız tüm malzemeler, kaliteli olmakla beraber, hepsinin sertifikası bulunur.

Duman Tahliye Fanları Üretimimiz

Üretimde ahlaki prensipler, kalite ve standartların üzerinde üretim modelimiz ile sizlere her türlü yangın ve iş güvenliği ekipmanı üretimini ulaştırıyoruz. Duman tahliye fanları üretim modellerimiz arasında ilk sırada yer alırken, üretimimizde kullandığımız malzemeler ile de ne kadar etkin bir süreç kontrolüne sahip olduğumuz anlaşılmaktadır. Peki, bu fanların üretimleri nasıl gerçekleşir? Çeşitleri nelerdir? Sizlere bunlardan bahsedelim.

  • Akü İle Çalışan Fanlar

RAMFAN (EX 50’li ve UB 20)(Pozitif Basınçlı ve 12V DC) seçenekleri bulunan akülü bir duman tahliye fanıdır. Değiştirilebilir batarya özellikleri bulunurken, batarya süreleri ise çeşidinden çeşidine göre farklılaşmaktadır.

  • Endüstriyel Fanlar

Endüstriyel alanlarda; açık alan fanları ile beraber kapalı alan fanlarının da üretimi AFK Yangın firmamızda gerçekleştirilir. Üretimlerimizde hangi alana hangi fan uygunsa, sizlere gerekli olan danışmanlık hizmetini de ulaştırıyoruz.

  • Fan Hortumları

Duman tahliye fanlarında fan hortumları bulunur ve bu hortumlarda farklılık gösterir. Antistatik ve Standart fan hortumları ile sizlere gerekli olan tüm üretimleri ulaştırıyoruz.

  • Patlama Korumalı ATEX, Ex-Proof Fanlar

Riskli ortamlarda kullanılan bu tür fanlar, patlamaya karşı korumalı bir yapıya sahiptirler. Bu nedenle en çok tercih edilen duman tahliye fanlarındandır. Tamamı elektrikli olarak üretilmektedir.

Sektör deneyimi yüksek olan ve deneyimli personeller ile hizmet veren AFK Yangın firmamızda her türlü üretim modelini ortaya koyuyoruz. Duman tahliye fanları ile beraber, iş güvenliği ve tüm yangın ekipmanları üretimini de gerçekleştirmekteyiz. Sizler AFK Yangın firmamızdan hizmet almak isterseniz, bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?