Hakkımızda

53 yıllık yangın sektörü deneyimimiz ile her zaman ilkleri, kaliteyi, doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiş olan, duayenimiz AHMET FİKRİ KULELİ’nin isminin baş harflerinden oluşan AFK Yangın Ve Güvenlik Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti. 2019 yılı Şubat ayında yeniden oluşum çerçevesinde aynı anlayış doğrultusunda firma sahibimiz ŞEVKET KULELİ tarafından Kocaeli ili Gebze ilçesinde kurulmuş bulunmaktadır.Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi, deneyimi ve geniş ürün portföyü ile her çeşit yangın, itfaiye, iş güvenliği ekipmanının kamu ve özel kurumlara teminini sağlamakta olup yangın sistemleri konusunda da faaliyetine devam etmektedir. Ayrıca uzman kadromuz ile yangın eğitimi, danışmanlığı ve projelendirme hizmeti de vermektedir.

AFK Yangın Ve Güvenlik Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti. yangın ve güvenlik ile ilgili her konuda doğru, hızlı, çözüm odaklı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren Türkiye’nin tek firmasıdır.

Misyonumuz

Firmamızın sahip olduğu uzun yıllara dayanan tecrübe, deneyim, yüksek kalite anlayışı ile ulusal, uluslararası alanlarda faaliyet gösterdiği yangın güvenliği ve yangından korunum sektörünün önemini göz önünde bulundurarak, kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla çalışanlarının ve müşterilerinin şirketi olmak.

Vizyonumuz

1967 yılında başlayan yüksek kalite ve deneyimimizi geliştirerek, sıfır iş kazası, koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımızın tatmin ve moral değerlerini arttırmak, satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin imalat sürecini başlatmak, tüm standard ve kalite belgeleri ile faaliyetine devam etmek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini, müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en üst seviyede tutmak, kalite geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemek ve sağlamak, müşterilere uluslararası düzeyde kabul edilmiş ürün ve hizmetler sunmak, çevreye saygılı, kullanıcısına güven veren ürün çeşitlerini müşteri istekleri doğrultusunda geliştirmek, çalışanları sürekli gelişme ve iyileştirme bilinciyle eğitmek, konusunda lider olan teknolojisini dünya pazarlarına taşımaktır.

Bu amaçla tespit edilmiş şirket politikamız;

  • Teknolojideki yeniliklere uygun olarak hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimize güç katmak,
  • Kalite bilincini taşıyan güler yüzlü yönetim anlayışı ile etkin, verimli, güvenilir hizmet vermek,
  • Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için kalite yönetim sistemi şartlarına uymak,
  • Sürekli eğitim ile kalite bilinci ve ekip anlayışını pekiştirmek,
  • Topluma ve çevreye karşı kurumsal sorumluluk taşımak,
  • Kalite yönetim sistemine uygun olarak sürekli gözden geçirmelerle iyileştirmeyi ve geliştirmeyi sağlamaktır.

 

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?