Hakkımızda

54 yıllık yangın sektörü deneyimimiz ile her zaman ilkleri, kaliteyi, doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiş olan, duayenimiz AHMET FİKRİ KULELİ’nin isminin baş harflerinden oluşan AFK Yangın Ve Güvenlik Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti. 2019 yılı Şubat ayında yeniden oluşum çerçevesinde aynı anlayış doğrultusunda firma sahibimiz ŞEVKET KULELİ tarafından Kocaeli ili Gebze ilçesinde kurulmuş bulunmaktadır.Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi, deneyimi ve geniş ürün portföyü ile her çeşit yangın, itfaiye, iş güvenliği ekipmanının kamu ve özel kurumlara teminini sağlamakta olup yangın sistemleri konusunda da faaliyetine devam etmektedir. Ayrıca uzman kadromuz ile yangın eğitimi, danışmanlığı ve projelendirme hizmeti de vermektedir.

AFK Yangın Ve Güvenlik Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti. yangın ve güvenlik ile ilgili her konuda doğru, hızlı, çözüm odaklı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren Türkiye’nin tek firmasıdır.

Misyonumuz

Firmamızın sahip olduğu uzun yıllara dayanan tecrübe, deneyim, yüksek kalite anlayışı ile ulusal, uluslararası alanlarda faaliyet gösterdiği yangın güvenliği ve yangından korunum sektörünün önemini göz önünde bulundurarak, kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla çalışanlarının ve müşterilerinin şirketi olmak.

Vizyonumuz

1967 yılında başlayan yüksek kalite ve deneyimimizi geliştirerek, sıfır iş kazası, koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımızın tatmin ve moral değerlerini arttırmak, satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin imalat sürecini başlatmak, tüm standard ve kalite belgeleri ile faaliyetine devam etmek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.

Kalite Politikamız

AFK YANGIN VE GÜVENLİK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak, bizler belirlenen ortak uzun dönemli hedeflerimiz çerçevesinde, ekip ruhu ile çalışan, müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmetler sunarak müşteri tatmini sağlayan Türkiye’nin önde gelen salmastra firmalarından biri olmayı hedeflemekteyiz.

Bu hedefe ulaşabilmek için;

  • Faaliyetlerimizin tüm safhalarda müşteri odaklı kalite hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamak,
  • Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek firmaya adaptasyonunu sağlamak,
  • Artı değer getiren tüm aktivitelerde devamlı gelişimi sağlamak için ekip çalışmalarını yürütmek,
  • Yüksek verimliliği hedef alarak gerekli faaliyetleri planlamak ve uygulamak,
  • Ulusal ve Uluslararası standartlara, yasa ve mevzuatlara tam uyum sağlamak,
  • Tüm ilişkileri karşılıklı güven temelinin üzerine inşa etmek,
  • ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 Standartlarına istinaden sürekli gelişmeyi felsefe edinmek,
  • Ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek,
  • Firma imajımızı korumak, çevreye saygı ve özen göstermek, insana değer vermek,
  • Çalışanlarına Değer Veren, İyi İşleyen, Tedarikçileriyle Sağladığı İşbirliği Neticesinde Gelişen Ve Geliştiren, Sosyal Sorumluluğu Ve Çevre Bilinci Yüksek Bir Organizasyon Oluşturmak,

Önceliklerimizdir.

Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.

 

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?