Kurtarma Ekipmanları

Yangın anında karşılaşılan pek çok sorun bulunur ve bu sorunlara en hızlı şekilde müdahale edilmemesi durumunda mal ve can kayıpları yaşanabilir. AFK Yangın olarak, sizlerin bu hususlarda tüm yangın ve iş güvenliği ekipmanlarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Özellikle bu anlarda kurtarma ekipmanları çok büyük bir yere sahip olduğu için, sizler için ürettiğimiz tüm bu ekipmanlar, en kaliteli şekilde üretilir. Garantili olmasının yanında, ürünlerimizin fiyatları da ekonomiktir. Şimdi sizlere kurtarma ekipmanları üretimimizden ve tüm bu ekipmanlardan bahsedelim.

Kurtarma Ekipmanları Üretimimiz

Kurtarma ekipmanları arasında pek çok farklı türde ekipman bulunduğu için, bunların tamamında kalitenin arka planda kalmaması gerekir. Kurtarma ekipmanları üretimimizde, ahlaki prensipleri de göz önünde bulundurduğumuz için, ekipmanlarımızda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Şimdi sizlere bu ekipmanlardan ve ekipmanların alt materyallerinden bahsedelim.

  • Atlama Yatakları: Bu ekipman, can kayıplarının önüne geçilmesi için kullanılır. Yüksekten atlayan kişilerin, hafif bir düşme yaşamaları için üretilir. Atlama yatakları genel itibari ile 16 metre ile 60 metre arasında üretilirken, 5 kattan 20 kata kadar hafif iniş imkânı verir. Bu nedenle tüm mavi ve siyah hedeflere karşı kullanılabilir.
  • Bataryalı Kurtarma Ekipmanları: Bu tür ekipmanlar bataryalı olmakla beraber, anında müdahale için çok önemlidir. Bataryalı kurtarma ekipmanları genel itibari ile ayırıcılar, kesiciler, kombi aletler ve teleskopik RAM’lerden oluşur.
  • Güç Üniteleri: Müdahale anında güç ihtiyacına gerek duyulur ve bu ihtiyacın anında karşılanması gerekir. Çünkü her daim elektrik sağlayıcı bulmak zor olur. Güç üniteleri ise; benzinli ve elektrikli güç üniteleri olarak iki farklı çeşitte üretilmektedir.
  • Hortum Bağlantılı Kurtarma Ekipmanları: Herhangi bir bağlantı ile işlem yapan bu ekipmanlar ise; ayırıcılar, kesiciler ve teleskopik RAM’lerden oluşur.
  • Kaldırma Yastıkları: sıkışan büyük nesnelerin üst üste olan durumlarını ayrıştırmak için kullanılır. Doğal afet ya da trafik kazaları gibi durumlarda sıka kullanılır.
  • Taktiksel Müdahale Kiti: Bu kit içerisinde; 15” kilitli tutacak ve bağlantısı, standart ve kesici uç, çok amaçlı balta, holigan, balyoz, kürek, sırt çantası, kırıcı ve uzun başlık, tırmık ve taktiksel kesici bulunur.

AFK Yangın firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sizlere yukarıda bulunan kurtarma ekipmanları üretimini en profesyonel şekilde yapıyoruz. Sizlerde üretimlerimizden faydalanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?