Merdivenler

Merdiven kullanımı, pek çok alanda en temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Çünkü merdivenler ile üst kısımlara ulaşılabildiği için, kullanımı her daim önemlidir. Ancak, merdiven kullanımı için, merdiven üretiminin de kaliteli olması gerekir. Kaliteli malzemeden üretilmeyen ve eğilmeye meyilli bir yapısı olan merdivenler, kişiler için pek çok olumsuzluğu ortaya çıkaracaktır. AFK Yangın firması olarak, yangın ekipmanlarının ve aynı zamanda iş güvenliği ekipmanlarının üretimini yaparak, sizlere kaliteyi ulaştırmayı hedefliyoruz. Peki, merdiven üretiminde neleri kullanıyor ve nasıl bir üretim gerçekleştiriyoruz?

Merdiven Üretimimiz

Üretimlerimizde, müşterilerimizin en çok fayda sağlayacağı ürünleri üretme konusunda hassas davrandığımız için, hizmetlerimizi bu çerçevede ilerletiyoruz. Merdivenler üretim aşamasında, kullanılacağı yere göre farklı şekillerde üretilebileceği için, sizlerden gelen özel taleplerde bizler için son derece önemlidir. Şimdi sizlere üretimini yaptığımız merdivenlerden bahsetmeye çalışalım.

  • Alüminyum Merdivenler

Alüminyum merdivenler, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile son dönemlerin en çok tercih edilen ekipmanları arasında yer almaktadır. AFK Yangın olarak, bu çerçevede ürettiğimiz merdiven modelleri ise aşağıdaki gibidir:

  • A Tipi Çift Tarafı Sürgülü Alüminyum Merdiven: Bir yere dayanmadan kullanılabilir ve üzerinde iki kişi birden çalışabilir.
  • Çok Amaçlı Alüminyum Merdiven: Hem dayamalı merdiven, hem de dayamadan kullanılan merdiven olarak iki farklı şekli alabilir. 3 parçalı olanında ise, merdivenin boyu daha uzun hale getirilebilir.
  • İpli ve Makaralı Alüminyum Merdiven: İki kademelidir ve ipin, makaranın durumuna göre çok daha yüksek yerlere uzatılabilir. Aynı zamanda sürtünmeyi engellemek için tekerlekleri bulunur.
  • Sürgülü Alüminyum Merdiven: Sürgü ve kanca sistemi yardımı ile boyu istenilen seviyeye çıkarılabilir. 3 parçalı olarak da boyu daha üst seviyeye çıkarılır.
  • Tek Parça Alüminyum Merdiven: Bir yüzeye dayamalı ve klasik merdivendir.
  • Teleskopik Merdivenler

Bu tür merdivenler, yer kaplamayan ve katlanabilir özelliğe sahip olan merdivenlerdir. Dayanmadan kullanılır. Türleri ise aşağıdaki gibidir:

  • A Tipi Teleskopik Merdiven (10 Basamaklı)
  • Teleskopik Merdiven (11 Basamaklı)

Üretimini yaptığımız merdivenler, firmamızın garantili hizmetleri arasında yer alır. Sizlerde üretimlerimizden faydalanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?