Rakor Bağlama Aparatı

Yangın anında, yangına müdahale etmenin en önemli yollarından biri, yangın hortumu ile müdahaledir. Ancak, her tip yangın hortumu, her alana uygun olmadığından dolayı, hortum takılacak olan alana uygun bir yangın hortumu üretmek mecburidir. Bu nedenle yangın hortumu ekipmanlarını profesyonel ve garantili üreten firmalardan hizmet alınmalıdır. Rakor ve rakor bağlama aparatı üretimi yaptığımız AFK Yangın firmamızda sizlere en iyi hizmeti vermek adına profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Bu anlamda rakor bağlama aparatından ve üretiminde sizlere bahsetmeye çalışalım.

Rakor Bağlama Aparatı Üretimi ve Özellikleri

Yangın hortumlarının bağlantısını sağlayan yangın hortumu ekipmanı rakordur. Rakor önemli bir materyal olduğundan dolayı, üretiminde hassas davranılması gerekir. Yangın hortumlarının ucunda bulunan bu parçaların monte edilmesi ve sıkı hale getirilmesi için, rakor bağlama aparatı kullanılır. Bu aparat, profesyonel bir şekilde rakorun hortuma bağlanmasını sağlar. Peki, rakor bağlama aparatı üretimini nasıl gerçekleştiriyoruz? Bunlardan size bahsetmeye çalışalım.

  • Ürettiğimiz rakor bağlama aparatları, dayanıklı ve paslanmaz malzemeden üretilmektedir.
  • Mengene aparatı ile beraber, tel aparatı ile eş zamanlı olarak kullandığından dolayı, bu iki parçanın üretimi de gerçekleştirilir.
  • 2 mm uzunluğunda, paslanmaz özelliğe sahip, galvaniz tel ile birlikte kullanılır ve bu şekilde üretimi gerçekleştirilir.
  • Üretimini sağladığımız rakor bağlama aparatında, en kaliteli malzemeleri kullanmamızın yanında, diğer tüm ayrıntıları hususunda da sizlere bilgi vermekteyiz.

Rakor bağlama aparatı ile beraber, tüm yangın ve iş güvenliği ekipmanları, AFK Yangın firmamızca siz değerli müşterilerimiz için üretilmekte ve üretimlerde herhangi bir kesinti bulunmamaktadır.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vererek, müşteri potansiyelimizin aktif halde tutulması adına en profesyonel hizmetleri ahlaki kurallar çerçevesinde sizlere sunmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz üretim hizmetleri ile beraber, danışmanlık hizmetlerinde de işin ehli olduğumuzu göstermekteyiz. Bu şekilde hizmetlerimizden 7/24 olarak yararlanma şansına sahip olup, bizlerden her türlü hususta da bilgi alabilirsiniz. Çünkü yangın ekipmanları üretiminde AFK Yangın firmamız sektöründe lider konumda yer almaktadır. Verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi almak ve üretim hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?