Silobas Hortumu

İnşaat sektörü genelinde, çimento, kireç ve aşındırıcı tozların inşaat çalışması yapılan alandan uzaklaştırılması için kullanılan hortum, Silobas hortumu olarak adlandırılır. Silo olarak adlandırılan materyalin alt kısımlarına döşenen hortum olarak bilinmektedir. Dökme kategorisine giren tüm malzemeler, Silobas hortumu ile ortamdan uzaklaştırılabilir. AFK Yangın firması olarak, Silobas hortumunun tüm üretimini sizlere yapıyor, üretim esnasında en kaliteli malzemeleri kullanarak, herhangi bir problem yaşamadan hizmet almanızı sağlıyoruz. Şimdi Silobas hortumu üretimimizden sizlere detaylı bir şekilde bahsetmeye çalışalım.

Silobas Hortumu Üretimi

Silobas hortumu ile ağır olan döküm malzemelerinin uzaklaştırılması sağlandığından dolayı, üretimi hususunda kaliteli malzemelerin kullanılması zorunludur. Bu nedenle, Silobas hortumu üretiminde, AFK Yangın firması olarak sizlere kaliteli bir üretim ile beraber, garantili bir hizmeti de sunmaktayız. Peki, Silobas hortumunun üretiminin özellikleri nelerdir?

  • Silobas hortumu üretilirken, kesinlikle sektörde en kaliteli olarak bilinen malzemeleri kullanılması gerekir.
  • Ürettiğimiz Silobas hortumlarının uzun ömürlü olması en önemli hedeflerimiz arasındadır.
  • Üretimimiz hususunda sizlerin hiçbir şekilde mağduriyet yaşamaması için çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz.
  • İç çapı 75mm olan hortum, yassı genişliği ile 12 cm uzunluğundadır.
  • Hortumun bir tarafı, sürtünme durumların karşı dayanıklı olması ile bilinmektedir. Ayrıca hava geçirmemesi için de, sıvı poliüretan ile kaplanır.
  • Standart olarak belirlenen 108 metre uzunluğundadır.
  • -350C ve 900C sıcaklıkları arasında aktif olarak kullanılan bir hortumdur.
  • %100 mukavemetli, sentetik polyester ipten üretilen bu hortumun, atkı ve çözgü olarak bilinen iplikleri eşit olarak dağıtılmaktadır.
  • Üretimi hususunda bir tarafı beyaz iken, diğer tarafı ise kırmızıdır.

Yukarıda bahsedilen hortumunda üretiminde firmamız en kaliteli üretim malzemelerini kullandığından dolayı, üründe herhangi bir problem yaşamayacağınızın garantisini vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin genel çerçevesine bakıldığında, hizmetlerimizin tamamında müşteri memnuniyeti en önemli detaylar arasında yer alır. Ayrıca, her konuda gerçekleştirdiğimiz üretimlerde de bu hususa dikkat ederek, 51 yıllık bir sektör deneyimine sahip olmaktayız. Silobas hortumu üretimi hususunda AFK Yangın firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz firmamızdan her türlü hizmeti almak için, bizlerle her konuda iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?