Süzgeç ve Süzgeç Sepeti

Yangın, insan hayatı için çok zor bir an olduğu için, süreç içerisinde yangının söndürülmesine yönelik faaliyetlerinde sistematik bir şekilde yapılması gerekir. Eğer sistemli bir şekilde yangın söndürme faaliyetlerine yerine getirilmezse, pek çok farklı sorunla karşı karşıya kalınabilir. Bu nedenle, yangın söndürme ekipmanlarının temininde profesyonel olmak gerekir. Özellikle süzgeç ve süzgeç sepeti, yangın söndürme anında ortaya çıkan su birikintilerini ortadan kaldırdığı için çok değerlidir. AFK Yangın firmamızda, süzgeç ve süzgeç sepeti üretiminde profesyonel bir sistem içerisinde hareket etmekteyiz.

Süzgeç ve Süzgeç Sepeti Üretimi

Yangın ekipmanlarının üretiminde, firmamızda uzun yılların getirdiği tecrübeyi sizlere yansıtmak üzere hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ahlaki prensipleri firmamızın ana hedefi konumunda getirdiğimizden dolayı, üretimlerimizde kaliteli malzeme kullanımına çokça önem verilir. Peki, süzgeç ve süzgeç sepeti özellikleri nedir? Üretimi nasıl yapılır?

  • Süzgeç

Spiral emiş hortumu olarak bilinen hortum ile kullanılan ve suyun tahliye ve teminine yönelik olarak faaliyet sağlayan bir yangın ekipmanıdır. Boşaltma tertibatı tam olan emme süzgeci olarak bilinmektedir. Üretimimizde, süzgeci kulplu veya kulpsuz üreterek, sizlere tüm çeşitlilikleri sunuyoruz. A=110 4”, B=75 3”, C=52 2” ölçü seçenekleri ile her türlü ebatlara uygun üretim gerçekleştirilir.

  • Süzgeç Sepeti

Süzgeçleri suyun tahliyesi ve temini sağlarken, ayrıca tıkanmasını önleme için süzgeç sepetinin de kullanılması gerekir. Çünkü yangın anında tıkanıklık oluşması, çok daha büyük sonuçlara sebep olabilir. A 4”, B3” ve C2” ölçülerine göre her türlü üretimi sizlere ulaştırıyoruz.

Yangın ve iş güvenliği ekipmanlarının üretimi konusunda hizmet verdiğimiz firmamızda, ayrıca danışmalık hizmetini de siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Geniş bir ürün potansiyelimiz bulunduğundan dolay, taleplerinize en hızlı ve profesyonel şekilde karşılık vermek bizler için çok değerlidir. Bu nedenle süzgeç ve süzgeç sepeti üretiminde de kaliteyi, tecrübemiz ile birleştirerek, en uygun fiyata sizlere ulaştırmaktayız.

51 yılı aşkı bir sektör deneyimi ile alanında uzman personellerimiz sayesinde, üretimlerimizde sizlerin memnuniyetine gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Sizlerde verdiğimiz hizmetler ve ürettiğimiz ekipmanlar ile ilgili bizlerden bilgi almak isterseniz, telefon numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?