Termal Kameralar ve Gaz Algılama Cihazları

Yangın pek çok farklı sebep dolayısı ile çıkabilmekte ve bu sebeplerin başında, gaz kaçakları gelmektedir. Termal kameralar ve gaz algılama cihazları bu hususta, etrafta bulunan gazların tekli veya çoklu gaz algılama cihazları veya termal kameralar ile tespit edilmesini sağlıyor. AFK Yangın firmamız, bu tür tüm cihaz ve kameraların üretiminde ince eleyip sık dokuyarak, işinin öneminin farkındadır. Çünkü hataya yer olmayan bu alanda yapılan üretim, ancak uzman firmalar tarafından gerçekleştirilebilir. Şimdi sizlere bu kameralar ve cihazlardan bahsedelim.

Termal Kameralar Ve Gaz Algılama Cihazları Üretimimiz

Çoklu, tekli gaz algılama cihazlarının yanı sıra, İnfrared gaz dedektörleride yangın anında çok fayda sağlar. Ayrıca, termal kameraların üretimi firmamızca gerçekleştirilerek, yangın ekipmanı üretiminde firmamızda çeşitlilik bulunmaktadır. Termal kameralar ve gaz algılama cihazları ile ilgili gerekli olan tüm bilgi ve üretim değerleri hakkında sizlere bahsedelim.

  • Gaz Algılama Cihazları

Çoklu Gaz Algılama Cihazı; akıllı veri kaydedip, çeşitli GPS yer belirleme seçeneği ile kullanan kişilere büyük kolaylıklar sağlar. Yanıcı, zehirli gazların tespit edilmesinde, görüntü, ses ve titreşim ile kullanan kişiyi hızlı bir şekilde uyarmaktadır. Aynı zamanda farklı türleri, kapalı alanlarda yapılan algılama işlemlerinde oldukça etkilidir. Üretimini yaptığımız çeşitleri ise; GMI Gasurveyor GS700, GMI PS200, GMI PS500’dür.

Tekli Gaz Algılama Cihazı ise; değiştirilebilir ve akıllı sensörlere sahiptir. Otomatik bir şekilde çalışarak, ekranında gaz yönündeki bilgiyi güncel gale getirir. Aynı zamanda, etkin hale getirildikten sonra, şarj etme veya kalibre hale getirme gereği duyulmaz. İki çeşidi bulunur ve bu çeşitler ise; Protege SG ve Protege ZM’dir.

  • Termal Kamera

Yangına anında müdahale etmesi gereken itfaiyecilerin kullandığı ve tek elle hâkim olunabilen bir cihazdır. 11000C sıcaklığa ulaşan durumlarda güven içerisinde kullanılabiliyor. NFPA 1801 onaylı olması sebebi ile üretimimiz tamamen güven içerisinde gerçekleşmektedir.

Kaliteyi sizlere ulaştırmak ve ulaştırırken dürüst davranmak, firmamızın esasları arasında yer almaktadır. 51 yıllık tecrübemiz ile tüm müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde memnuniyeti en üst seviyede tutarak hareket ediyoruz. Bu nedenle, üretimlerimizden alacağınız fayda da en üst seviyede olmaktadır. Termal kameralar ve gaz algılama cihazları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?