Turbo Nozul Lans Nedir?

Turbo Nozul Lans Nedir?

Turbo Nozul Lans Nedir?

Turbo nozul lans nedir? Sorusu ile büyük ve küçük yangınlara müdahale eden aparatın ne olduğu anlaşılmaktadır. Turbo nozul lans, su ve köpüğün yangın üzerine serpilmesini ve istenen yere kolay ulaşılmasını sağlayan aparattır. Yangını kontrol altına alıp söndürmek için kullanılmakta olup, ısıya karşı dirençli olması müdahalenin başarılı olmasını sağlamaktadır.

Turbo Nozul Lans Özellikleri Nelerdir?

Turbo nozul lans nedir? Cevabı altında, yangın söndürmede pratiklik sağlamak ve istenen sonuca kısa sürede ulaşmak için turbo nozul lansların bazı kriterleri karşılaması gerekmektedir. Bu bağlamda olması gereken özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Pulverize, direkt ve şemsiye şeklinde su ve köpük püskürtme özelliğine sahiptir.
  • İçerden gelen su ile dönen kauçuk alüminyum kafasında plastik bir bilezik bulunmaktadır.
  • 120 dereceye kadar çıkan sprey açısı bulunmaktadır.
  • Seçilmiş olan akış hızının sprey pozisyonunun geriye doğru çevrilmesi ile birlikte nozulun daha fazla açılmaktadır.
  • Hem B hem de C rekorları bulunmaktadır.
  • C rekorlu olanlarında 3 kademe ve 4 kademeli olmak üzere çeşitleri vardır.

Turbo nozul lans nedir? Özellikleri ile birlikte, kullanıldığı yangını kısa süre içinde kontrol altına alarak, çevreye daha fazla zarar vermesini önemektedir.

Turbo Nozul Lans Kullanılması

Turbo nozul lans nedir? Sorusu gibi nasıl kullanılacağı da önem arz etmektedir. Nozulun kullanılmasının herhangi bir sorun yaratmaması ve etkili olması için kullanıcının tecrübeli olması gerekmektedir. Gerekli bilgiye sahip olmayan kişilerin kullanımı sonrasında yangınların kontrol altına alınması neredeyse imkanı hale gelmektedir.

Nozulların rahat kullanılmasını sağlamak için tasarlanmış olan turbo nozul lans modellerimize dilediğiniz zaman sayfamızı ziyaret ederek göz atabilirsiniz. Kolay ve etkili kullanımınıza göre seçiminizi yapabilir kısa süre içinde kullanabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız çerçevesinde nozullarda kalite ve başarı konusunda yüzde yüze yakın bir oranda memnun kalacağınız garantisini sunmaktayız. Turbo nozul lans nedir? İle ilgili olarak mera ettiğiniz tüm bilgilere bizlere ulaşarak, eksiksiz ve net olarak ulaşabilir, sorunsuz şekilde ürünü seçip kullanabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ürünlerimiz ve bizim hakkımızda yapmış oldukları yorumlara göz atabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?