Yangın Hortumu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yangın Hortumu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yangın Hortumu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yangın yönetmeliğine uygun kaliteli yangın hortumu yapmak zorunluluk haline gelmiştir. Buna ek olarak, kaliteli yangın hortumu ısıya dayanıklı ve kullanımı rahat olmalıdır. Üstelik yangın hortumu yangını söndürmede ve itfaiye çalışmada en önemli rolü oynamaktadır. Çünkü yangın söndürmede en etkili yol kaliteli yangın hortumu olmaktadır. Bunun için mutlaka alanında tanınan ve güvenilen yangın hortum markalarını seçmelisiniz.

Yangın sektöründe alanında başarılı olan firmalardan olan AFK Yangın ve Güvenlik Ekipmanları firmamız akla gelmektedir. AFK Yangın ve Güvenlik Ekipmanları firmamız işini en kaliteli biçimde yerine getirirken müşteri memnuniyeti ile tercih edilmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ile yangın hortumunda olması gereken özelliklere dikkat etmekteyiz. Bu sayede hem can hem mal güvenliğini sağlamada etkin rol oynuyoruz.

Yangın hortumu imalatı

Yangın hortumu imalatında akla ilk olarak yangın hortumunda kullanılan malzemeler gelmektedir. Yüksek basınçlı ve su taşıyabilecek yeri geldiğinde su-köpük sağlayacak yangın hortumlarının belli özellikleri olmalıdır. İlk olarak, kaliteli yangın hortumu hidrolik testlerinden geçmesi gerekir. Bunun için istenilen standartlara uygun olarak yapılmalıdır. Üstelik yangın hortumu yapıldıktan ve kullanıldıktan sonra da hidrolik testler yapılır. Bu testlerin amacı eğer yangın hortumunda eksiklikler varsa onarım yapılması içindir. Bunun içinse yangın hortumu yapılan firmayla her zaman iletişim halinde olmanız gerekir.

AFK Yangın ve Güvenlik Ekipmanları firmamız siz değerli müşterilerimizle her zaman ve her yerde iletişim halindeyiz. Çünkü sizi memnun etmek en öncelikli görevimiz olduğunu kabul ediyoruz. Çünkü kaliteli yangın hortumu ile yangına karşı önlem almada üstümüze düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz.

Kaliteli yangın hortumu

Kaliteli yangın hortumu üretirken binanın ve müşterinin ihtiyaçları göz önüne alınır. Çünkü her binanın tehlike sınıfı farklıdır. Her binanın genişliği ve boyutu farklıdır. Bu bütün özellikler göz önüne alındıktan sonra yangın hortumu yapılmaktadır. Üstelik yangın hortumu yapıldığı gibi hemen satılmaz. Belli testler uygulanır. Ardından yangın hortumu teslim edilir. Mutlaka yangın hortumlarının onarımları yapılır. Kaliteli yangın hortumu aklınıza takılan her soru için bizime [email protected] ulaşabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?