Yangın Hortumu Çeşitleri

Yangın Hortumu Çeşitleri

Yangın Hortumu Çeşitleri

Yangınlar, gerçekleşmesini istemediğimiz felaketlerin başında gelmektedir. Ancak günümüzde yangın olaylarının sayısı azımsanmayacak bir noktada olması yangınlara karşı önlem alınmasını gerektirmektedir. Bu gibi bir ortamda çabuk hareket etmek ve doğru yangın ekipmanlarına sahip olmak büyük önem taşımaktadır. Sizlerin hareketine olanak sağlayan ve aynı zamanda etkili ekipmanlar yangın durumlarından daha az zararla kurtulmanıza sebep olacaktır. Yangın hortumları bu anlamda en çok önem verilen noktadır. Yangın hortumu çeşitleri bu anlamda doğru seçimleriniz noktasında sizlere farklı noktalarda yardımcı olacaktır ve yangın sırasında daha pratik olmanıza olanak verecektir.

Yangın ekipmanları arasında bulunan yangın hortumları, yangına karşı direkt müdahaleye olanak verdiğinden doğru şekilde seçilmesi hayati tehlike taşımaktadır. Hareket anında kolaylık sağlaması, yeterli uzunluğa ve su basıncına karşı dayanıklı olması yangın hortumu çeşitlerinden beklenen durumlardır. Bu durumları karşılayacak birçok yangın hortumu çeşitleri bulunmaktadır ancak her satışı yapılan yangın hortumu bu özelliği taşımamaktadır. Bu anlamda doğru ve güvenilir adreslerden yapılacak alışveriş sizlerin mağdur olmasına engel olacaktır. Yangın durumlarında ise en büyük yardımcınız olacaktır bu sayede zararı en aza indirebileceksiniz.

 

Doğru Seçimi Bizimle Birlikte Yapın

51 senelik yangın ekipmanları tecrübemiz ile sizlere çeşitli alanlarda yardımcı olmaktayız. Yangın hortumu çeşitleri konusunda da doğru seçimi yapabilmeniz için en doğru bilgi ve doğru ekipmanı seçmenizi sağlamaktayız. Yangın hortumu çeşitleri arasında:

  • Bez yangın hortumları,
  • Silobas hortumu
  • İçi/dışı kaplı yangın hortumları
  • Pvc kaplı hortumlar bulunmaktadır.

Hangi hortumun ne alanda, nasıl bir ateş kütlesi içerisinde daha etkili olacağı konusunda ya da nasıl kullanılması gerektiği noktasında tecrübelerimiz doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Dilerseniz yüz yüze dilerseniz internet üzerinden güvenli alışverişinizi bizlerle yapabilirsiniz. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız da mümkündür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?