Yangın Hortumu Ekipmanları

Yangın anında müdahale etmek, yangının önlenmesi açısından oldukça önemlidir. Ancak bununla beraber önemli olan, yangın hortumunun özelliği ve dayanıklı olmasıdır. Yangın hortumu ekipmanları tedarik ederken bu nedenle gerekli olan tüm özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Özellikle yangın hortumu ekipmanı üretimi yapan firmaların kullandıkları malzemeler büyük önem teşkil eder. AFK Yangın firmamızda verdiğimiz hizmetler ve gerçekleştirdiğimiz üretimlerde sizlerin bu hususlarda en çok faydayı almanızı sağlıyoruz.

Yangın Hortumu Ekipmanları Nelerdir?

Hortumun suyu fışkırtmasına kadarki aşamada pek çok ekipman dikkat çeker ve bu ekipmanların tümünün tedariğini firmamızda kesintisiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özellikle tüm yangın hortumu ekipmanları üretiminde, kalitenin yanında garanti firmamızın en önemli özelliklerindendir. Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz üretimlerde, aşağıdaki yangın hortumu ekipmanlarının üretimini gerçekleştiriyoruz.

  • Hortum Kelepçesi (Yangın hortumlarının uç kısımlarında yer alan rekorların monte edilmesi için kullanılan bir aparattır.)
  • Hortum Dirseği (Hortumların 90 derece açıya sahip olabilmesi için kullanılan yangın hortumu aparatıdır.)
  • Hortum Rekor Bağlama Aparatı (Yangın hortumlarında bulunan rekorların tel ile birbirine bağlanması için kullanılan aparattır.)
  • Hortum Yıkama Aparatı (Gerekli özellikteki hortumların fırçaya ve diğer yıkama aletlerine gerek kalmadan yıkanmasını sağlayan aparattır.)
  • Hortum Yama Aparatı (Yangın hortumlarında, yangın devam ederken oluşabilecek olan hasarların ortadan kaldırılması için kullanılan aparattır.)
  • Hortum Köprüsü (Bazı durumlarda hortumun üzerinden araç geçmesi gerektiği için, hortumun zarar görmeden araçların geçmesini sağlayan aparat hortum köprüsüdür.)
  • Hortum Bükülme Koruyucusu (Ser dönüşlerde hortumun zarar görmemesi ve bükülmesinin önlenmesi için kullanılan ekipmandır.)
  • Hortum Taşıma Sepeti (Yangın hortumunun daha kolay istiflenmesi ve itfaiye aracında depolanması için kullanılan ekipmandır.)
  • Hortum Kesici Küresel Vana (Açma-Kapama İşlemi İçin)

Yukarıda yer alan tüm yangın hortumu ekipmanları, kaliteli malzeme ve hızlı hizmet potansiyeli ile firmamızca üretilmektedir. Ayrıca firmamızda verdiğimiz tüm hizmetlerde, garantili bir üretim gerçekleştiriyoruz. Alanında kendini yetiştirmiş ve tecrübeli personellerimiz ile sizlere yangın konusunda eğitimlerde vermekteyiz. Bunun yanında firmamızda projelendirme ve danışmanlık hizmetleri de bulunmaktadır. Sizler verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak ve ürettiğimiz ürünlerden almak isterseniz, bizlere ulaşarak konu hakkında detaylı bilgi alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?