Yangın Hortumu Üretimi

Yangın Hortumu Üretimi

Yangın Hortumu Üretimi

Yangınların bertaraf edilmesi ve en hızlı şekilde söndürülmesi için kullanılan ekipmanlardan en önemlisi yangın hortumlarıdır. Yangın hortumlarının bu konuda en önemli ve gerekli ekipmanlar arasında yer alması, hortumların sağladıkları avantajlardır. Çünkü yangın hortumları itfaiye ekipleri ve diğer kullanan kişilerin kullanması konusunda oldukça kolaylık sağlamakta ve bununla beraber aktif su fışkırtmaktadır. Yangında yüksek sıcaklık ve alev olduğundan dolayı, yangın hortumlarının oldukça dayanıklı olması gerekir. Yangın hortumu üretimi konusunda bu hususlara özenle dikkat edilerek, arzulanan özellikler yangın hortumlarına en iyi şekilde yansıtılır.

Yangın Hortumu Üretiminde Nelere Dikkat Edilir?

Yangın hortumlarının üretiminde dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi, TSE kurallarına uygun olmasıdır. Yangından korunmanın en üst seviyeye çıkarılması, tüm alanlarda etkin yangın kontrol yöntemlerinin uygulanması açısından, yangın hortumu üretimi hususunda TSE standartlarına dikkat edilmesi elzem hususlar arasında yer alır. Bununla beraber apartman içerisinde kullanılan hortumların en az 30 metre uzunluğunda olması gerekirken, itfaiyecilerin kullandıkları hortumların çok daha uzun olması gerekir. üreticiler bu esasları göz önüne alarak, TSE standartlarına uygun üretim yaparlar ve tüm alanlarda entegre olacak yangın hortumu üretimi sağlanmış olur.

Yangın hortumu üretimi hususunda 50 yıkı aşkın bir süredir hizmet verdiğimiz AFK Yangın ve Güvenlik Ekipmanları firmamızda, yangın hortumu üretiminde kaliteyi elden bırakmadan, standartlara uygun bir üretim sağlıyoruz. Üretimin bu ölçüde olması tüm alanlar için gerekli olduğu için, herhangi bir eksikliğin olması söz konusu daği değildir. Bu nedenle yangın hortumu ekipmanları olsun hortumunun üretimi olsun tüm konularda siz değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti, en kaliteli şekilde en uygun fiyata sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak ister ve hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir, gerekli tüm hususlarda kolay bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?