Yangın Köpük Lansları Ve Köpük Melanjörleri

Hayatımızda karşı karşıya kalabileceğimiz ve felaket olarak adlandırabileceğimiz yangınlara karşı en iyi önlemleri almak ve gerekli ekipmanları bulundurmak gerekir. Bu ekipmanlar içerisinde yangın köpük lansları ve köpük melanjörleri en önemlilerden biri olup, su veya köpüğün daha aktif bir şekilde fışkırtılmasını sağlamaktadır. AFK Yangın firmamızda bu hususlara gerekli şekillerde dikkat ederek, siz değerli müşterilerimize tüm bu ürünlerin üretimini sağlamaktayız. Ayrıca, gerçekleştirdiğimiz tüm üretimlerde de garanti süreleri mevcuttur.

Yangın Köpük Lansları ve Köpük Melanjörleri Nelerdir?

Üretim hususunda kaliteli malzeme kullanımının yanında, ayrıca montaj esnasında da son teknolojik ekipmanları kullandığımızdan dolayı, bu hususlarda bizlerden aldığınız hizmetlerde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Yangın köpük lansları ve köpük melanjörleri üretiminde de bu hususlara dikkat ederek, sizlere gerekli olan faydaları oluşturuyoruz. Şimdi bu tür yangın ekipmanlarından sizlere bahsetmeye çalışalım.

  • Yangın Köpük Lansları

Yangın söndürme işlemlerinde uç kısma suyun veya köpüğün yönlendirilmesini sağlayan ekipmanlar lans olarak bilinir. Yangın köpük lansları kendi içerisinde çeşitlendiği için, farklı türleri özellikleri çerçevesinde mevcuttur. Bu türler; Ağır Köpük Lansı (kumandalı veya kumandasız), Ayarlanabilir (kombine) Köpük Lansı, Kumandalı veya Kumandasız Orta Köpük Lansıdır. Üretim sürecimizde uyguladığımız stratejiler ve değerlendirmeler sonucunda, tüm lans türlerinin üretimini en kaliteli ve hızlı bir şekilde sizlere gerçekleştiriyoruz.

  • Yangın Köpük Melanjörleri (Köpük Mikseri)

Belirli seviyede tutulmakta olan karıştırma hızında, yangın söndürme köpüklerinin hortum çıkışında yer alan lanslara yönlendirilmesini sağlayan ekipman, yangın köpük melanjörüdür. Pek çok farklı çeşidi bulunan melanjörlerin türleri; Kollu Köpük Melanjörü (Polioksimetilen Gövde), Kolsuz Köpük Melanjörü (Polioksimetilen Gövde), Pirinç Gövdeli Kolsuz Köpük Melanjörü, Kamçılı veya Kamçısız Köpük Alış Hortumudur. Bahsedilen tüm bu köpük melanjörlerinin üretimi, firmamızda kesintisiz bir şekilde ve uzman personeller ile yapılır.

Sektör deneyimimizin 50 yılı aşkın olması ile sizlere birçok ilki ulaştırmış ve aynı zamanda bu tür yenilikler ile memnuniyetinizi sağlamış olmaktayız. Bunun yanında, yangın köpük lansları ve köpük melanjörleri üretiminde kullandığımız teknikler ve kaliteli malzemeler ile sizlere daha etkin bir üretim yapıyoruz. Ürettiğimiz tüm bu yangın ekipmanlarının bilgisini bizlerden kolayca alabilme şansına da sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?