Yangın Söndürme Köpüğü Nedir?

Yangın Söndürme Köpüğü Nedir?

Yangın Söndürme Köpüğü Nedir?

Köpük konsantrelerinin su ve hava basıncı ile birleşerek ortaya çıkan kabarcıklar yangın söndürme köpüğü nedir? Sorusunun cevabı olmaktadır. İlk başlarda küçük görünen yangınların, daha büyük felaketlere dönüşmesini engellemek, yangılara karşı ilk müdahaleyi yapmak amacı ile köpükler kullanılmaktadır. Güvenliği sağlamak adına soğutucu olarak kullanıldığında ateşin yeniden parlamasının önüne geçmektedir.

Yangın Söndürme Köpüğü Kalitesi

Firmamız, sizlere yardımcı olacak şekilde kullanıcı eğitimi verdiği yangın söndürme köpüğü nedir? Sorusu haricinde, iyi bir köpük özellikleri nasıl olmadır? Sorusu ile ilgilenmektedir. Bu bağlamda firmamızın sizlerin kullanımına sunmuş olduğu köpükler;

 • Suyu kendi iç bünyesinde tutarak müdahale kolaylığı sağlamaktadır.
 • Isıya karşı dayanaklı olduğu için ateşe keskin müdahale eder.
 • Zehirli gazları geçirmeyen bir battaniye gibi örtü sağlayarak, duman zehirlenmelerinin önün geçmektedir.
 • Yakıtların üstünü kaplayacak derecede akışkanlığı ile ateşin yakıtın üst kısmına sıçramasını engellemektedir.
 • Yakıtlara karşı dayanıklı yapısı ile özelliğini kaybetmeden yangının önüne geçmektedir.,

Firmamız, yangın söndürme köpüğü nedir? Sorusunu ve diğer bütün sorularınızı net ve içtenlikle cevaplayarak, huzur içinde alacağınız bir hizmet sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız faaliyet başladığımız sektörde ürün ve hizmet garantisini sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda, hizmetimi veya köpükler ile ilgili bir sorun oluşması durumunda, ödemiş olduğunu ücret hiçbir koşula bağlanmadan, herhangi bir kesin yapılmadan tarafınıza eksiksiz iade edilmektedir.

Yangın Söndürme Köpüğü Çeşitleri Nelerdir?

Firmamız yangın söndürme köpüğü nedir? Cevapları doğrultusunda birbirinden farklı çeşitlerini, piyasa koşullarına göre en uygun fiyat ile sizlere sunmaktadır. Bu bağlamda firmamızın sizlere sunduğu köpükler;

 1. Protein köpük konsantresi (P)
 2. Fluoroprotein köpük konsantresi (FP)
 3. Film yapıcı fluoroproteinler (FFFP)
 4. Film yapıcı köpük konsantresi (AFFF)
 5. Sentetik köpük konsantreleri
 6. Ar tip köpük konsantresi

Tiplerinden oluşmaktadır. Dilediğiniz zaman firmamızın web sitesine girerek, yangın söndürme köpüğü nedir? Ya da başka sorularınızın cevabını araştırabilirsiniz. Ürün portföyümüzü ve hizmet standartlarımızı inceleyebilirsiniz. Ürün ve hizmet alan müşterilerimiz hakkımızda yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz. Çalışma stratejimizi belirlemede yardımcı olmak adına görüş ve önerileriniz bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?