Yangın Söndürme Köpükleri

Yangın Söndürme Köpükleri

Yangın Söndürme Köpükleri

Yangın söndürme köpükleri konusunda, kurulduğu ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen anlayışı içinde hizmet verem firmamız, yılların deneyimi ile gelişen teknolojiyi harmanlayarak çalışmaktadır. Küçük bir kıvılcım nice felaketlere dönüştüğünün bilincinde olan firmamız, ilk müdahaleyi yapabilme, yayılmasını önleme ve yeniden alevlenmesini engellemek için kaliteli ürünleri ile hizmet vermektedir.

Yangın Söndürme Köpüğü Kalitemiz

İlk müdahalenin her zaman hayat kurtardığı bir yaşamda yangın söndürme köpükleri ile alevleri daha başlamadan yok edebilirsiniz. Birbirinden farklı ebatlardaki köpük modellerimiz, tamamı ile kaliteli markalardan oluşmakta, ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına eksiksiz olarak uyum sağlamaktadır. Güven içerisinde kullanacağınız köpük çeşitleri;

  • (P) Protein Köpük Konsantreleri
  • (FP) Fluoroprotein Konsantre Köpükleri
  • (FFFP) Film Yapıcı Fluoroprotein Köpükler
  • (AFFF) Film Yapıcı Köpükler
  • Sentetik Konsantre Köpükler
  • AR Tip Konsantre Köpük

Firmamız, sizlere sunduğu her türlü yangın söndürme köpükleri ürünlerini garantisi altına almaktadır. Bütün ürünler teslimat aşamasına gelmeden önce tüm kalite kontrollerinden geçmektedir. Kendimize belirlediğimiz müşteri memnuniyeti hedefi ile firmamız, köpük ve hizmet ile ilgili sorun teşkil eden bir durumun olması halinde ödemiş olduğunuz ücreti herhangi bir kesinti yapmadan ve şarta bağlamadan tarafınıza iade etmektedir. Firmamız ile huzur ve güven içinde kullanabileceğiniz köpüklere ulaşacaksınız.

Yangın Söndürme Köpüğü Çalışma Stratejimiz

Firmamız faaliyet göstermiş olduğu yangın söndürme köpükleri piyasasında, en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Sizlerin belirleyeceği peşin, kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Sizlere daha iyisini sunmak isteyen firmamız sizlerden gelen öneri ve görüşler ışığında, gelişen teknolojiyi de baz alarak Ar-Ge çalışmalarını artırarak hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız ürünlerin eğitimi ve kullanımı ile bilgileri sizlere aktarmaktadır.

Dilediğiniz zaman internet sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz inceleyebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz yangın söndürme köpüğü ürünlerimizin hepsinin kalite ve fiyat araştırmasını yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimiz ve teknik ekibimiz ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Hizmet ve ürün teslim ettiğimiz müşterilerimizin, firmamız ve ürünlerimiz ile ilgili olarak yapmış oldukları yorum ve eleştirileri detaylı bir şekilde incelyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?