Yangın Söndürme Köpükleri Üretimi

Yangın Söndürme Köpükleri ÜretimiYangın söndürme köpükleri üretimi konusunda her zaman lider olan firmamız, kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Belirlediğiniz tüm kriterlere eksiksiz uyum sağlayarak ve aklınızda oluşan tüm sorulara samimiyetle ve net cevaplar vererek huzur ve güven içinde bir hizmetin kapılarını sizlere açıyoruz.

Yangın Söndürme Köpükleri Özelliklerimiz

Yangın söndürme köpükleri üretiminde her geçen gün daha ileriye giden firmamız, ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş olan köpükleri sizlere sunmaktadır. Küçük bir kıvılcımın büyümemesi, ateşin kontrol altına alınarak yayılmasının önlenmesi ve sönen ateşin yeniden alevlenmesini engellemek adına sizlere sunmuş olduğumuz köpüklerimiz;

  • A, B, C Sınıfı Yangın Söndürme Köpükleri: Yüzde 1 kullanım oranı belirlenerek üretimi gerçekleştirilmekte olup, 25 ya da 200 litrelik fıçılar içerisine konulmaktadır. -15 ve +50 dereceler arasında depolanma özelliği bulunur.
  • Alkole Dirençli ve Akıcı Film Yakıcı Yangın Söndürme Köpükleri: Yüzde 3 ya da 6 kullanım oranı hesaplanarak Yangın söndürme köpükleri üretimi gerçekleşir, -15 ve +50 dereceler arasında depolanabilmektedir. 25 ya da 200 litrelik bidon ve fıçılar içine konulmaktadır.
  • Protein ve Sentetik Esaslı Yangın Söndürme Köpükleri: Yüzde 3 ya da 6 kullanım oranı hesaplanarak üretilen köpükler 25 ve 200 litrelik bidonlarda -15 ile +50 derece arasında depolanabilir.

Yangın konusunda küçük bir yanlışın büyük felaketler yol açacağının farkında olan firmamız, profesyonel ekibi ile köpükleri titizlikler inceleyip kontrollerini yerine getirmektedir.

Yangın Söndürme Köpükleri Vizyonumuz

Yangın söndürme köpükleri üretimi sonrasında tüm ürünlerini sizlerle buluşturan firmamız, piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Peşin, kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme gibi seçenekler arasında sizlerin belirleyeceği ödeme şekli ile hizmet vermekteyiz.

Dilediğiniz zaman web sitemizi ziyaret edebilir, köpüklerimizi inceleyebilirsiniz. Yangın söndürme köpüğü üretimi ile ilgili her türlü sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin, ürünlerimiz ve kalitemiz hakkında yapmış oldukları yorumları inceleyebilirsiniz. Çalışma stratejimizin belirlenmesi ile ilgili olarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşarak yardımcı olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?