Yangın Söndürme ve Önleme Sistemleri

Yangın felaketleri ile karşılaşıldığından, söndürme veya önleme gibi uygulamaları yerine getirmek için uygun yangın ekipmanlarına sahip olmak gerekir. Yangın söndürme ve önleme sistemleri çerçevesinde sizlere firmamızda ürettiğimiz yangın ekipmanları ile hizmet veriyoruz. Bu sektörde deneyimli bir firma olduğumuzdan dolayı, tüm yangın ve iş güvenliği ekipmanlarının üretimi firmamız tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca ürettiğimiz tüm ürünlerde, kalite ön planda olduğundan dolayı, garantili ürünleri sizlere ulaştırmaktayız.

Yangın Söndürme ve Önleme Sistemleri Nelerdir?

Yangını algılama, söndürme veya önleme gibi uygulamaları hayata geçirmek için ürettiğimiz ürünlerde, yangına en aktif müdahalenin edilmesini amaçlıyoruz. Bunun yanında, ürünlerimizde kalite standartları en üst seviyede olduğundan dolayı herhangi bir problem yaşamanız imkân dâhilinde değildir. Şimdi sizlere yangın söndürme ve önleme sistemleri ile alakalı bilgiler verelim.

  • Davlumbaz Söndürme Sistemleri

Mutfaklarda yağ buharı sonucunda oluşan kalıntılar genel çerçevede yangına sebep olabiliyor. Bunun önlenmesi için ürettiğimiz sistem ile yangının algılamasını, gaz kesme işlemini ve kimyasal ile yangın söndürme olanağını sizlere sunuyoruz. Ayrıca, üretimimizden önce gerekli olan risk analizleri yapılmakta, üstün teknolojik özelliklere sahip olan cihazlar ile sistemlerin montajı gerçekleştirilmektedir.

  • Gazlı Söndürme ve Önleme Sistemleri

Sistem değeri yüksek, izole edilmiş ve önemli olan alanlarda bu sistemler kullanılır. Sistemin üretiminden önce risk analizi eksiksiz bir şekilde yerine getirildikten sonra, üstün teknolojik ekipmanlar ile montaj yapılır. Sistemin entegre olması ve uygunluğunun kontrol edilmesi de bu ürün ile ortaya konulur.

  • Köpüklü Söndürme ve Önleme Sistemleri

Kimyasallar ve yanıcı maddeler ile sıvı yakıtlarda meydana gelen yangınlar için kullanılmaktadır. Bu tür maddeler dökülüp yayılmasını önlemek amacı ile buharlaşma üretilen sistem ile kesilir. Köpüklü sprinkler sistemi, tank söndürme sistemi, köpüklü yangın dolapları, köpüklü monitör sistemi gibi malzemeler ile elde edilmektedir.

  • Sprinkler Söndürme Sistemleri

Yangın yüklerinin donma seviyeleri, debi oranı, depremlerin bıraktığı etkiler gibi olumsuz durumlar için kullanılır. Bu durumlar uygulamadan önce gerçekleştirilen risk analizi ile hayata geçirilir.

Yangın ve iş güvenliği ekipmanı üretimi yapan firmamızda sizler için tüm bu konulardaki ekipmanların üretimini kaliteli bir şekilde yerine getiriyoruz. Uzman kadromuz bulunduğundan dolayı, projelendirme ve danışmanlık hizmetini de veriyoruz. Yangın söndürme ve önleme sistemleri hakkında bizlerden bilgi alabilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?