Kaliteli Yangın Hortumu

Kaliteli Yangın Hortumu

Kaliteli Yangın Hortumu

Kaliteli yangın hortumu, işletmelerde veya evlerde artık zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle yangın esnasında yangını söndürmede çok önemli bir roldedir. Çünkü basınçla su veya su-köpük sağlayarak yangına en etkili biçimde söndürmektedir. Kaliteli yangın hortumu alırken dikkat edilmesi gereken konu istenilen standartlarda yapılıp yapılmadığıdır. Üstelik istenilen standartlar bir kişiye göre değil yangın yönetmeliğine uygun olarak yapılmalıdır.

AFK Yangın Ve Güvenlik Ekipmanları firmamız yaklaşık yarım asırdır yangın sektörüyle uğraşmaktadır. İşinin ehli olan firmamız ile yangına karşı önlem alırken size yardımcı olmaktayız. Yangın hortum markaları arasında öne çıkan firmamız en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlarla sunarak kaliteli bir hizmet vermektedir.

Yangın hortumlarında olması gereken özellikler

Yangın hortumlarında mutlaka yangın hortumuna uygun bir yangın dolabı olmalıdır. Yangın hortumu ısıya ve ozon ışınlarına dayanabilmelidir. AFK Yangın Ve Güvenlik Ekipmanları firmamız tüm bu konulara hâkim olduğundan her hizmeti size sunmaktadır. Farklı renk ve çeşitlerde sunduğu kaliteli yangın hortumuyla aradığınız her şey artık yanınızdadır. Buna ek olarak,7 farklı yangın hortum tipi sunmaktayız. Bunlar arasında içi ve dışı kaplamalı yangın hortumu bile vardır. Buna ek olarak bu yangın hortumu 60 dakikaya kadar yangına karşı dayanabilmektedir. Üstelik dış kaplaması nitril kauçuktan oluşmaktadır. Bu sayede ısıya karşı duyarlı ve dayanıklıdır. Siz değerli müşterilerimiz için en uygun ve kaliteli yangın hortumlarını sunmaktayız.

Yangın hortumu fiyatları

Öncelikle yangın hortum fiyatları yapılacak yere göre değişiklik gösterebilir. Buna ek olarak insan hayatı için en önemli ihtiyaçların başında yangın hortumu gelir. Can ve mal güvenliği için firmamız en uygun ve kaliteli yangın hortumlarını sunmaktadır. Bununla beraber, kaliteli yangın hortumları fiyatları için her bütçenin ödeyebileceği ekonomik fiyatlar sunmaktayız.

Birçok farklı yangın hortum tipleri ile yangına karşı sizi güvende tutmaya çalışmaktayız. Farklı yangın hortum tipleri olduğundan fiyatları boyutlarına göre değişebilmektedir. Minimum yangın hortumu boyutu 20 santimetredir. En uygun kaliteli yangın hortumu ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca,Yangın Hortum Satışı hakkında detaylı bilgi için [email protected]  mesaj atabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?