Yangın Algılama Sistemleri

Yangın ve iş güvenliği ekipmanlarının üretimi ve monte edilmesi hizmetini verdiğimiz AFK Yangın firmamız, sektöründe deneyimli olup, kaliteyi müşterilerine ulaştırmayı amaç edinmektedir. Yangın algılama sistemleri, yangın fark edilmesi ve daha sonra hızlı bir şekilde müdahale edilmesi için önemli olduğundan dolayı, firmamızda üretimini gerçekleştiriyoruz. Pek çok farklı yangın algılama sistemi bulunmakla beraber, tüm üretimlerimizde kaliteli malzeme kullanımı önemli olup, ayrıca sertifikalı ürünler ile üretim yapmaktayız. Şimdi sizlere üretimini yaptığımız yangın algılama sistemlerinden bahsedelim.

Yangın Algılama Sistemleri Üretimi

Yangının oluşması anından itibaren pek çok farklı yangın algılama sistemleri kullanılır ve bu sistemler alanın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Aşağıda sizlere üretimini yaptığımız sistemlerden bahsedelim.

  • Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

Yangın algılama işlemini gerçekleştirmek için üretilen sistemlerde en önemlisi akıllı adresli olanlardır. Yangının tespit edilmesi hususunda hızlı ve hassas olduğundan dolayı oldukça sık bir şekilde kullanılır. Bu sistemlerin içerisinde bulunan diğer ekipmanlar ise; Akıllı Adresli Gaz Dedektörü, Akıllı Adresli Yangın Algılama Dedektörleri, Akıllı Adresli Yangın Alarm Santralleri ve Akıllı Adresli Yangın Alarm Sirenleridir. Firmamızda tüm bu ekipmanların üretimini gerçekleştirirken, titiz bir şekilde çalışma yürütmekte ve kaliteli malzeme kullanımına önem vermekteyiz.

  • Duman Dedektörü Test Spreyi

Üretimini yaptığımız duman dedektörü test spreyi, UL standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kesinlikle alev almadığı gibi, içerisinde hiçbir zehirli maddeyi de barındırmamaktadır. Silikon yapı içermemesinin yanında, yüksek çekim hızına sahiptir. Kullanım kolaylığı ile de tercih edenlerin herhangi bir problem yaşamasına izin vermemektedir.

  • Konvansiyonel Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

Sizlerin taleplerine uygun olarak değişikliklerin yapılmasına imkân verilen bu sistemlerin içerisinde pek çok farklı ekipmanda bulunur. Tüm bu ekipmanların üretiminde hassas davranılıp, ahlaki prensiplerce üretim yapılmaktadır. Üretimini yaptıklarımız ise; Konvansiyonel Gaz Dedektörü, Konvansiyonel Yangın Alarm Butonları, Konvansiyonel Yangın Alarm Dedektörleri, Konvansiyonel Yangın Alarm Santralleri ve Konvansiyonel Yangın Alarm Sirenleridir.

Yangın alarm sistemleri ve diğer tüm yangın ekipmanları üretimi hata kaldırmayacağı için, üretiminde hassas davranılması gerekir. Bu nedenle yangın alarm sistemleri üretiminde, kaliteyi göz önünde bulundurup, sizlere tecrübemizin getirdiği faydayı en iyi şekilde sunuyoruz. AFK Yangın firmamız sizlere her daim üretim yapıp, hizmet vermeye devam edecektir. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?