Yangın Hortum Firması

Yangın Hortum Firması

Yangın Hortum Firması

Yangın anında kaliteli yangın hortumu yangını söndürmede önemli bir rol oynamaktadır. Yangın hortumları yangına karşı pasif önlem olsa da hem can hem mal güvenliği sağlamaktadır. Hayati bir rol oynayan yangın hortumları nereden alınmalıdır? Öncelikle alanında uzman ve sektörde tanınan bir yangın hortum firması bulmalısınız.

Yarım asırdan uzun bir süredir yangın ve güvenlik ekipmanları üzerine hizmet veren AFK Yangın ve güvenlik ekipmanları firmamız alanında en uzman firmalar arasındadır. Buna ek olarak firmamız siz değerli müşterilerimize yangın hortumu alanıyla güvenilir bir hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Yangın Hortumu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yangın hortumu alırken yangın yönetmeliğine uygun olmasına dikkat edilmelidir. Binanızın ihtiyaç duyacağı kaliteli yangın hortumu kullanmalısınız. Buna ek olarak, binanızın ihtiyaç duyacağı yangın hortumu sayısına da karar vermelisiniz. Çünkü yangın hortumu yangın esnasında hiçbir kör nokta kalmayacak şekilde yangını söndürmelidir. Bununla beraber, yangın türüne göre su veya su-köpük beraber olarak yangın hortumu aracılığıyla yangın çabuk söner.

Yangın hortumu imalatı

AFK Yangın ve güvenlik ekipmanları firmamız isteğe bağlı olarak farklı türde kaliteli yangın hortumu sunmaktadır. Firmamız içi kauçuklu yangın hortumu, içi kauçuklu dışı kaplamalı yangın hortumu içi ve dışı kaplamalı orman yangın hortumu, içi ve dışı kaplamalı yangın hortumu vb. birçok ürün sunmaktadır. Ayrıca, firmamız kaliteli yangın hortumu ile aşınmaya dayanıklı ve kimyasal malzemelere dayanabilen ürünler sunmaktadır. Her türlü hava koşulunda kullanılabilen iç kaplamaya sahip olan kaliteli yangın hortumu alanıyla size hizmet vermekteyiz.

Yangın hortumu fiyatları

Yangın Hortumu Markaları arasında adından sıkça bahsettiren firmamız yangın hortumları konusunda her bütçenin alabileceği fiyat aralıkları sunmaktadır. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin başında yer alır. AFK Yangın ve güvenlik ekipmanları firmamız isteyeceğiniz yere göre farklı ebat ve boyutlarda kaliteli yangın hortumu sunmaktadır.

-40 dereceye soğukluğa ve +100 sıcaklığa kadar dayanabilen kaliteli yangın hortumu ile daha güvende hissedeceksiniz. Bununla beraber, kaliteli yangın hortumu ve fiyatları konusunda detaylı bilgi için bizimle [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?