Yangın Hortum Satışı

Yangın Hortum Satışı

Yangın Hortum Satışı

Günümüzün korkulu rüyası haline yangın hem can hem mal güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Özellikle bir işletmeniz varsa hem kendiniz hem müşterilerinize karşı sorumlu olursunuz. Doğru zaman ve doğru yerde kullanılan yangın hortumu ile yangın kolaylıkla kontrol altına alınacaktır. Bununla beraber, yangın hortumu satışı konusunda güvenebileceğiniz firmamız size yardımcı olmaktadır. Üstelik yangın sektöründe uzmanlaşan firmamız yangın yönetmeliğine uygun kaliteli yangın hortumu sunmaktadır.

Yangın Hortumu Markaları

Yangın hortumu markaları arasında en çok tercih edilen AFK Yangın ve Güvenlik ekipmanları firmamız size en ekonomik hizmeti sunmaktadır. Firmamızın ürünlerinden olan yassı yangın hortumu olan içi kauçuklu yangın hortumu beyaz ile daha güvende hissedeceksiniz. Buna ek olarak, isterseniz içi kauçuklu yangın hortumu floresan sarıyı da seçebilirsiniz. Bununla beraber, içi kauçuklu yangın hortumu floresan sarı ile karanlıkta bile fark edilir özelliğe sahiptir. Firmamız istediğiniz renk ve boyutta kaliteli yangın hortumu sunmaktadır.

Kaliteli Yangın Hortumu

Yangın gibi büyük sorunlarda akla gelen kaliteli yangın hortumu mutlaka yönetmeliğe uygun seçilmelidir. Duman esnasında veya ışık olmayan her yer ve zamanda mutlaka kullanıma uygun olmalıdır. Binanın ihtiyacına uygun seçilen kaliteli yangın hortumu ile yangın dolabı da dikkatli seçilmelidir. Çünkü yangın dolabı en az yangın hortumu kadar önemlidir. Yangın dolabının montajı ve doğru yere yapılması da önemlidir. Firmamız size yardımcı olarak en uygun yangın ekipmanlarını sunmaktadır.

Yangın Hortumu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Binaların tehlike sınıfına uygun olarak en uygun kaliteli yangın hortumu seçilmelidir. Çünkü yangın esnasında yangının ulaştığı her yere ulaşacak uzunlukta yangın hortumu olmalıdır. Uygun bir yangın hortumu en az 20 santimetre olmalıdır. Bununla beraber, yangın hortumu en fazla 30 santimetre olmalıdır. İstenilen standartlarda binanıza uygun kaliteli yangın hortumu için firmamız siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz çalışmaktadır. Aklınıza takılan her soru için bizimle whatsapptan  +90 545 349 41 54 bu numarayla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için 7/24 müsait olup size kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?