Yangın Hortumu Markaları

Yangın Hortumu Markaları

Yangın Hortumu Markaları

Yangın Hortumu Markaları içinde adını zirvelere taşıyan AFK Yangın ve Güvenlik Ekipmanları firmamız 53 yıldır size hizmet ediyoruz. Yaklaşık yarım asırdan fazladır siz müşterilerimize yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü firmamızın çalışma prensiplerinden biri sizi memnun etmek ve kaliteli ürünler sağlamaktır. Bunun için kaliteli yangın hortumu alanıyla her bütçenin alabileceği ürünler sağlamaktayız. Buna ek olarak, her binanın tehlike sınıfına uygun olarak yangın hortumu sunuyoruz. Bununla beraber, yangın yönetmeliğine uygun olarak yangın hortumu veriyoruz.

Yangın Hortumu İmalatı

Her türlü renk ve ebatta kaliteli yangın hortumu sunan firmamız itfaiye sporları yarışması hortumu da sunmaktadır. Türkiye’nin de içinde bulunduğu Uluslararası İtfaiye ve Kurtarıcılar Spor Federasyonu etkinlikler yapılmaktadır. Bu etkinlikler için en kaliteli yangın hortumu sunmaktayız. Firmamız özellikle esnek ve kullanımı rahat yangın hortumları sunmaktadır. Böylece yangına kolayca kontrol edilebilmektedir.

Buna ek olarak,-35 derece soğukluğa kadar dayanabilen yangın hortumu vermekteyiz. Bununla beraber, yangın hortumu  +80 derece sıcaklığa kadar dayanabilmektedir. Buna ek olarak, yangın hortumunun sahip olduğu basınç düzey ve istenilen boyda sunulmaktadır. Bununla beraber, AFK Yangın ve Güvenlik Ekipmanları firmamız iç kaplama, orta katman ve iç kaplama özellikleriyle en uygun yangın hortumunu sunmaktadır. Özellikle yangın hortumu dış kaplamasıyla ısıya en üst düzey dayanabilmektedir.

Yangın Hortumu Fiyatları

İstenilen ebatlarda en kaliteli malzemelerle ısıya dayanıklı yangın hortumu sunmaktayız. Buna ek olarak, istenilen yangın hortumu tiplerine göre fiyatlar değişmektedir. Firmamızın sunduğu içi ve dışı kaplamalı yangın hortumu, içi nitril kauçuk ile yapılmıştır. Buna ek olarak, nitril kauçuk yangına karşı en yüksek ısıya kadar dayanabilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyacına göre göze hitap eden ve kaliteli yangın hortumu sunuyoruz.

Bununla beraber, en uygun ücret aralıkları ile AFK Yangın ve Güvenlik Ekipmanları firmamız yangın hortumu konusunda size yardımcı olmaktadır. Yapılacak yangın hortumunun uzunluğuna göre ve malzemesine göre fiyatlar değişmektedir. Fakat siz aklınıza takılanları her zaman sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. AFK Yangın ve Güvenlik Ekipmanları firmamız ile iletişime geçmek için  [email protected] mail adresimize mesaj atabilirsiniz.

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?